Skład Rady

Kadencja 2014 - 2018
                                                                                      

Przewodniczący Rady Gminy

Piotr Śreniawski

 

p.sreniawski@gminaoswiecim.pl

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy

Maria Brombosz

 

m.brombosz@gminaoswiecim.pl

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Krzysztof Harmata

 

k.harmata@gminaoswiecim.pl

Bernardyna Bryzek

 

b.bryzek@gminaoswiecim.pl

 

Sławomir Domżał

 

s.domzal@gminaoswiecim.pl

 

Stanisław Dziedzic

 

s.dziedzic@gminaoswiecim.pl

 

Grzegorz Hatłas

 

g.hatlas@gminaoswiecim.pl

 

Paweł Jezierski

 

p.jezierski@gminaoswiecim.pl

Zbigniew Krzemień

 

z.krzemien@gminaoswiecim.pl

Maciej Majerski

 

m.majerski@gminaoswiecim.pl

Jacek Mydlarz

 

j.mydlarz@gminaoswiecim.pl

Lubomir Noworyta - od 22.04.2015r.

 

l.noworyta@gminaoswiecim.pl

Stanisław Nowotarski

 

s.nowotarski@gminaoswiecim.pl

Andrzej Ryszka

 

a.ryszka@gminaoswiecim.pl

Emilia Turza

 

e.turza@gminaoswiecim.pl

 

 

 

Mirosław Smolarek - rezygnacja z mandatu 29.12.2014r.