Konsultacje projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe

Wójt Gminy Oświęcim informuje, iż rozpoczynają się konsultacje społeczne „Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe na obszarze Gminy Oświęcim”.

W związku z powyższym w dniach 6.10.2017-27.10.2017 istnieje możliwość zapoznania się
z dokumentacją, a także składania uwag i wniosków. Dokument jest dostępny w siedzibie Wydziału Gospodarki Komunalnej i Rolnictwa Urzędu Gminy Oświęcim, ul. Zamkowa 12, 32-600 Oświęcim, pokój nr 27, w godzinach urzędowania oraz w formie elektronicznej na stronie www.gminaoswiecim.pl.

Uwagi i wnioski należy składać do Wójta Gminy Oświęcim od dnia 6 października 2017 r. do dnia 27 października 2017 r. w jeden z poniższych sposobów:

• w formie pisemnej na adres Urzędu Gminy Oświęcim, ul. Zamkowa 12, 32-600 Oświęcim;

• ustnie do protokołu;

• za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres: s.rybarczyk@gminaoswiecim.pl

Uwagi i wnioski powinny zawierać imię, nazwisko lub nazwę jednostki organizacyjnej oraz przedmiot uwagi lub wniosku.

Załączniki:

- Obwieszczenie wójta Gminy Oświęcim

- Projekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe na obszarze Gminy Oświęcim