Festiwal Piosenki Ekologicznej

Zapraszamy do udziału w konkursie oraz do zapoznania się z piosenkami nagrodzonymi w pierwszym terminie.

Serdecznie dziękujemy za filmy nadesłane do konkursu „Festiwal Piosenki Ekologicznej”. Nagrody otrzymują obie zgłoszone w terminie piosenki – gratulujemy pani Klaudii Niewiadomskiej i panu Konradowi Romańskiemu. Wszyscy uczestnicy, mimo zróżnicowanych pomysłów na realizację filmów, wykazali się kreatywnością i znajomością kwestii ochrony środowiska.

Nagrody nie zostały wyczerpane, dlatego już teraz zapraszamy do zgłaszania swoich piosenek do konkursu. Linki do filmów należy umieścić pod postem na Facebooku (link), w terminie od dnia dzisiejszego (22 maja 2020 r.) do północy dnia 7 czerwca 2020 r. Regulamin konkursu dostępny jest po kliknięciu tutaj.

Zachęcamy do zapoznania się z nagrodzonymi filmami:

pani Klaudia Niewiadomska:

pan Konrad Romański:

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Wymiana niskosprawnych źródeł grzewczych w gospodarstwach domowych zlokalizowanych na terenie gminy Oświęcim, w ramach Poddziałania 4.4.3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020”