Środa, 13 stycznia 2021

Dbam o środowisko – rozstrzygnięcie konkursu

Komisja konkursowa w składzie: Wójt Gminy Pan Mirosław Smolarek, Zastępca Wójta Pani Halina Musiał, Przewodnicząca Rady Gminy Pani Bernardyna Bryzek oraz Dyrektor Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Pani Jadwiga Szczerbowska, wyłoniła zwycięzców konkursu plastycznego „Dbam o środowisko”.

Wybór był trudny, zwłaszcza w kategorii wiekowej klas I-III, w której złożono dużą ilość prac. Wyłonienie zwycięzców utrudniało również duże zróżnicowanie technik i podjętych zagadnień. Niezależnie od wieku uczestnicy wykazali się znaczną pomysłowością.

Po długich obradach wyłoniono laureatów:

1 miejsce: Emilia Krawczyk oraz Nadia Grubka
2 miejsce: Aleksandra Węglarz oraz Zuzanna Lisowska
3 miejsce: Justyna Szymańska oraz Oliwia Balon

Klasy IV-VI
1 miejsce: Julia Luranc
2 miejsce: Kacper Bernaś
3 miejsce: Gabriela Bęben

Laureatom gratulujemy wygranej, a pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za wszystkie przesłane prace!

Konkurs zrealizowana został w ramach projektu „Wymiana niskosprawnych źródeł grzewczych w gospodarstwach domowych zlokalizowanych na terenie gminy Oświęcim, w ramach Poddziałania 4.4.3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020”