Harmonogram odbioru odpadów w 2017 roku

Harmonogram odbioru odpadów w 2017 roku.

Urząd Gminy Oświęcim informuje, iż usługę w zakresie odbioru oraz zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Oświęcim, od dnia 1 lutego 2017 r. wykonywać będzie firma REMONDIS KRAKÓW Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Półłanki 64, 30-740 Kraków, wyłoniona w drodze przetargu nieograniczonego.

Usługa świadczona przez w/w Przedsiębiorstwo wykonywana będzie przez Podwykonawcę, którym jest Konsorcjum Firm:

1. Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o., ul. Bema 12A, 32-602 Oświęcim;
  2. PUH EKO-KOMBID MAREK OBSTARCZYK, ul. Długa 10A,32-642 Włosienica;
  3. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE „EKO-KOMBID” Beata Obstarczyk, ul. Długa 10A, 32-642 Włosienica;
  4. Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. z siedzibą w Oświęcimiu, ul. Nadwiślańska 36, 32-600 Oświęcim.

Osobą do kontaktu w zakresie realizacji w/w usługi, ze strony Wykonawcy, jest Pani Monika Wacławik - Biuro Obsługi Klienta, nr tel.: 12 653 88 55, e-mail: bok.krakow@remondis.pl.

2017 rok

Sołectwa:
Dwory Drugie, Grojec, Poręba Wielka, Pławy, Stawy Monowskie, Włosienica, Zaborze (ul. Porębska, Węgielnik, Wodna)

Harmonogram odbioru odpadów segregowanych

Harmonogram odbioru odpadów zmieszanych

Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych

Sołectwa:
Babice, Broszkowice, Brzezinka, Harmęże, Rajsko, Zaborze (z wyłączeniem
ul. Porębska, Węgielnik, Wodna)

Harmonogram odbioru odpadów segregowanych

Harmonogram odbioru odpadów zmieszanych

Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych