Trwa pogotowie przeciwpowodziowe

Trwa pogotowie przeciwpowodziowe Sobota, 29 kwietnia 2017 W Gminie Oświęcim trwa ogłoszone 28.04.2017 roku pogotowie przeciwpowodziowe. Służby i instytucje odpowiedzialne za ochronę ludzi i przeciwdziałanie skutkom ewentualnej powodzi pozostają w gotowości. Stan wód i infrastruktury przeciwpowodziowej, przede wszystkim wałów, jest pod wzmożoną obserwacją.

Droga Harmęże – Wola znów przejezdna

Droga Harmęże – Wola znów przejezdna Sobota, 29 kwietnia 2017 Ulica Wolska, czyli droga z Harmęż do Woli, znów jest przejezdna.

Konkurs międzyprzedszkolny "Małe Talenty" Brzezinka 2017

Konkurs międzyprzedszkolny Piątek, 28 kwietnia 2017 Dnia 25 kwietnia 2017 w remizie OSP w Brzezince odbył się konkurs „Małe talenty”, organizowany przez nasze przedszkole. To już po raz trzeci spotkaliśmy się , by promować młodych, utalentowanych ludzi. Gościem tegorocznego spotkania był dziewięcioletni „młody muzyk&r

Ogłoszenie stanu pogotowia przeciwpowodziowego

Ogłoszenie stanu pogotowia przeciwpowodziowego Piątek, 28 kwietnia 2017 Ogłoszenie stanu pogotowia przeciwpowodziowego na terenie Gminy Oświęcim ...

Rocznica Konstytucji 3 Maja

Rocznica Konstytucji 3 Maja Piątek, 28 kwietnia 2017 W hali sportowej Gimnazjum Gminnego w Rajsku 28 kwietnia odbyły się obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Święta Flagi.

Komunikat w sprawie ocen energetycznych

Komunikat w sprawie ocen energetycznych Piątek, 28 kwietnia 2017 Wójt Gminy Oświęcim informuje, że w ramach Działania 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 na terenie Gminy Oświęcim, opinie energetyczne w budynkach, których właściciele zgłosili zapotrzebowanie na wymianę źródła ciepła, wykonywać będzie firma Niezależni Doradcy Energetyczni Sp. z .o.o. z siedzibą w Krakowie.

XXXII Sesja Rady Gminy

XXXII Sesja Rady Gminy Piątek, 28 kwietnia 2017 Zapraszamy do obejrzenia relacji z XXXII Sesji Rady Gminy Oświęcim.

Przedszkolaki z Brzezinki na konkursie teatralnym na zamku

Przedszkolaki z Brzezinki na konkursie teatralnym na zamku Czwartek, 27 kwietnia 2017 26 kwietnia 2017 grupa „Kotki” wzięła udział w konkursie teatralnym „O sztukach wszelakich - teatr jarmarczny” organizowanym przez Muzeum Zamek w Oświęcimiu w ramach VIII Jarmarku Kasztelańskiego. Konkurs ten miał na celu popularyzowanie historii i dziedzictwa kultu

Obchody zakończenia II Wojny Światowej

Obchody zakończenia II Wojny Światowej Czwartek, 27 kwietnia 2017 Zapraszamy na uroczystość 72 rocznicy zakończenia II Wojny Światowej, która odbędzie się 8 maja o godzinie 10:00 w Porębie Wielkiej przy ul. Wadowickiej 79. W programie okolicznościowy program słowno-muzyczny i złożenie kwiatów pod pomnikiem. Zapraszamy do wzięcia udziału.

Spotkanie w sprawie uciążliwości zapachowych na terenie Gminy i Miasta Oświęcim

Spotkanie w sprawie uciążliwości zapachowych na terenie Gminy i Miasta Oświęcim Środa, 26 kwietnia 2017 Wójt Gminy Oświęcim, w ślad za zaproszeniem Starosty Oświęcimskiego, zaprasza zainteresowanych mieszkańców do udziału w spotkaniu w sprawie uciążliwości zapachowych na terenie Gminy i Miasta Oświęcim, które odbędzie się w dniu 22 maja 2017 r. (poniedziałek), o godzinie 17:30 w sali Domu Ludowego w Monowicach, ul. Stara Droga 12.

archiwum wiadomości