Nowy parking i chodniki przy budynku GOPS-u

Otoczenie budynku Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej zostało zagospodarowane i uporządkowane. Zakończone w pierwszym tygodniu grudnia prace powinny ułatwić załatwianie spraw i klientom, i pracownikom GOPS-u.

Wybudowano parking dla klientów (6 miejsc postojowych w tym jedno dla osób niepełnosprawnych), utwardzono kruszywem nawierzchnię od strony boiska (jako miejsca postojowe dla pracowników), wyremontowano chodniki – w tym główne dojście do budynku (stare nierówne płyty zastąpiła kostka brukowa), przebudowano hydrant (do tej pory stał w miejscu, w którym teraz jest parking), wycięto stare drzewa i zasadzono nowe.

Wszystkie te prace kosztowały ponad 58 tys. złotych. 10 grudnia roboty odebrali wójt Mirosław Smolarek i dyrektor Ośrodka Anna Chojnacka.