Weź aktywny udział w wydarzeniach w naszej gminie

Weź aktywny udział w wydarzeniach w naszej gminie Wtorek, 16 kwietnia 2024 Nadchodzące miesiące będą bogate w wydarzenia kulturalne, sportowe i rekreacyjne w naszej gminie. Nie zabraknie również konkursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jubileuszów organizacji społecznych czy obchodów świąt państwowych.

Posiadasz stare zdjęcia z gminy Oświęcim? Stwórz z nami wystawę

Posiadasz stare zdjęcia z gminy Oświęcim? Stwórz z nami wystawę Poniedziałek, 6 listopada 2023 Jak zmieniała się gmina Oświęcim? Jak wyglądała przed wojną i w czasie jej trwania, u zarania wolnej Polski, a jak na przełomie tysiącleci? Chcielibyśmy zobaczyć te zmiany na zdjęciach. Interesują nas ludzie, miejsca i wydarzenia.

Informacje o planowanych pomiarach PEM

Informacje o planowanych pomiarach PEM Wtorek, 23 kwietnia 2024 Uprzejmie informujemy, że Laboratorium Badań Środowiskowych NetWorks Sp. z o.o. w ramach realizacji zlecenia planuje przeprowadzenie pomiarów poziomu pól elektromagnetycznych w środowisku w otoczeniu instalacji radiokomunikacyjnych.

Dzień Pamięci o Wysiedlonych

Dzień Pamięci o Wysiedlonych Poniedziałek, 22 kwietnia 2024 Wysiedlenia mieszkańców Brzezinki i innych okolicznych miejscowości rozpoczęły się w marcu 1941 roku i trwały przez kilka tygodni. 22 kwietnia przed Bramą Śmierci mieszkańcy, społecznicy i samorządowcy uczcili 83 rocznicę tych wydarzeń.

Prace drogowe na ul.Brzozowej w Brzezince

Prace drogowe na ul.Brzozowej w Brzezince Piątek, 19 kwietnia 2024 Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. w Oświęcimiu informuje, że w związku z przedłużającymi się pracami drogowymi na skrzyżowaniu ul. Brzozowej z ul. Kolejową w Brzezince do dnia 13.05.2024 r. wszystkie kursy autobusów linii 17 kursowały będą trasą objazdu.

Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim

Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim Czwartek, 18 kwietnia 2024 Obwieszczenie w sprawie inwestycji pn. „Rozbudowa ul. Załawie w Babicach wraz z budową i przebudową istniejącej infrastruktury technicznej w ramach zadania Przebudowa ul. Załawie w Babicach”.

archiwum wiadomości