Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim

Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim Piątek, 27 maja 2022 Zapraszamy do zapoznania się z obwieszczeniem o wydaniu decyzji lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na „Przebudowie drogi powiatowej nr 1864K ul. Główna w Grojcu i ul. Lanckorona w Łazach” na części działek w miejscowości Grojec i Łazy.

Poznajemy Małopolskę Zachodnią – Gmina Tomice

Poznajemy Małopolskę Zachodnią – Gmina Tomice Piątek, 27 maja 2022 Gmina Tomice położona jest w obrębie Pogórza Karpackiego, nad malownicza rzeką Skawą, pomiędzy papieskimi Wadowicami i Zatorem – stolicą królewskiego karpia.   Jest tu wiele miejsc pełnych uroku, urzekających krajobrazów i zróżnicowanej przyrody

Obwieszczenie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie

Obwieszczenie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Wtorek, 24 maja 2022 Obwieszczenie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z dnia 9 maja 2022r. Znak sprawy: GL.ZUZ.2.4210.258.2022.AK

Poznajemy Małopolskę Zachodnią – Gmina Kęty

Poznajemy Małopolskę Zachodnią – Gmina Kęty Wtorek, 24 maja 2022 Kęty to nieduża gmina w zachodniej Małopolsce, u stóp Beskidu Małego. Podróż po Kętach oraz okolicach może stać się prawdziwą przygodą z dziką naturą w tle, lekcją historii, jak również radosną zabawą! U nas z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Naszym

Obwieszczenie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie

Obwieszczenie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Poniedziałek, 23 maja 2022 Obwieszczenie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z dnia 20 maja 2022r. Znak sprawy: KR.ZUZ.2.4210.980.2021.AG

Poznajemy Małopolskę Zachodnią – Gmina Brzeszcze

Poznajemy Małopolskę Zachodnią – Gmina Brzeszcze Piątek, 20 maja 2022 Nazwa Brzeszcze wywodzi się od brzostu - drzewa porastającego niegdyś obszary nad Wisłą. Odkrycie końcem XIX w. złóż węgla zmieniło rolniczy charakter, spowodowało napływ ludności i zintensyfikowało rozwój gminy.   Przyroda i krajobraz Obszar „Nazieleńc

Transmisja na żywo XLIX Sesja Rady Gminy Oświęcim

Transmisja na żywo XLIX Sesja Rady Gminy Oświęcim Środa, 18 maja 2022 Zapraszamy do śledzenia obrad z XLIX Sesji Rady Gminy Oświęcim

archiwum wiadomości

GALERIA