Sesja XXXV Rady Gminy Oświęcim, 16 czerwca 2021 r. godz.10:00

Sesja XXXV Rady Gminy Oświęcim, 16 czerwca 2021 r. godz.10:00 Czwartek, 10 czerwca 2021 Zapraszamy na Sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 16 czerwca 2021 r. o godz. 10:00 w sali Domu Ludowego w Grojcu ul. Główna 1. Sesja może odbywać się w trybie stacjonarnym, zdalnym lub hybrydowym.

Kolejne laptopy dla uczniów

Kolejne laptopy dla uczniów Wtorek, 8 czerwca 2021 W pierwszych dniach czerwca do szkół w gminie Oświęcim trafiło kolejnych 29 komputerów. Laptopy kojarzą się z nauką zdalną, ale będą też na pewno pomocne podczas zajęć stacjonarnych – wszyscy uczniowie wrócili do klas w ostatnim dniu maja.

Ogłoszenie Wójta Gminy Oświęcim

Ogłoszenie Wójta Gminy Oświęcim Wtorek, 8 czerwca 2021 Wójt Gminy Oświęcim informuje, że przystąpiono do I etapu akcji zwalczania larw komarów we wszystkich sołectwach Gminy Oświęcim.

NSP 2021 - Spisz się przed wakacjami

NSP 2021 - Spisz się przed wakacjami Poniedziałek, 7 czerwca 2021 Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 - Spisz się przed wakacjami https://spis.gov.pl

Zmiana zasad obsługi klienta w urzędzie gminy Oświęcim

Zmiana zasad obsługi klienta w urzędzie gminy Oświęcim Poniedziałek, 7 czerwca 2021 Od 7 czerwca wraca bezpośrednia obsługa klienta w urzędzie gminy Oświęcim

Informacja o wszczęciu postępowania administracyjnego

Informacja o wszczęciu postępowania administracyjnego Poniedziałek, 31 maja 2021 Na wniosek Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie wszczęto postępowanie administracyjne w sprawie udzielenia wodnoprawnego na lokalizowanie nowych obiektów budowlanych związanych z istniejącym hydrotechnicznym obiektem budowlanym - Stopniem Wodnym Dwory,

archiwum wiadomości