Raport o stanie Gminy Oświęcim za rok 2023

Raport o stanie Gminy Oświęcim za rok 2023 Poniedziałek, 3 czerwca 2024 Na podstawie art. 28 aa ustawy o samorządzie gminnym w załączeniu prezentujemy raport o stanie gminy obejmujący podsumowanie działalności Wójta w 2023 r.

Ogłoszenie o zakończeniu naboru

Ogłoszenie o zakończeniu naboru Czwartek, 20 czerwca 2024 Informujemy o zakończeniu naboru wniosków o użyczenie kompostowników mieszkańcom gminy Oświęcim.

Wotum zaufania i absolutorium

Wotum zaufania i absolutorium Środa, 19 czerwca 2024 Rada Gminy Oświęcim na sesji 19 czerwca jednogłośnie udzieliła wójtowi Mirosławowi Smolarkowi wotum zaufania i absolutorium.

Spotkania dla mieszkańców

Spotkania dla mieszkańców Wtorek, 18 czerwca 2024 W najbliższych dniach odbędą się dodatkowe spotkania informacyjne dla mieszkańców naszej gminy, prowadzone przez operatora programu Czyste Powietrze. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów.

Rozkład feryjno-wakacyjny

Rozkład feryjno-wakacyjny Wtorek, 18 czerwca 2024 Miejski Zakład Komunikacji spółka z o.o. w Oświęcimiu informuje, że od dnia 24.06.2024 r. w dni robocze będzie obowiązywał rozkład feryjno - wakacyjny.

Rocznica deportacji pierwszych Polaków do KL Auschwitz

Rocznica deportacji pierwszych Polaków do KL Auschwitz Piątek, 14 czerwca 2024 14 czerwca 1940 roku Niemcy deportowali do obozu Auschwitz grupę 728 Polaków. Obchody 84. rocznicy tego wydarzenia odbyły się w Harmężach i Oświęcimiu.

Sprawozdanie z konsultacji

Sprawozdanie z konsultacji Czwartek, 13 czerwca 2024 Sprawozdanie z przebiegu dotychczasowych prac oraz wyników przeprowadzonych konsultacji społecznych, dotyczących projektu Strategii IIT Aglomeracji Oświęcimskiej na lata 2021-2027.

archiwum wiadomości

GALERIA