Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy Piątek, 22 września 2023 Prezes Krajowej Izby Kominiarzy wystosował komunikat do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego 2023/2024.

Dzień bez samochodu

Dzień bez samochodu Piątek, 22 września 2023 Dzisiaj obchodzimy coroczny "Dzień bez samochodu". Z tej okazji Województwo Małopolskie wprowadziło specjalną ofertę biletową pn. małopolski bilet na "Dzień bez samochodu" - bilet za złotówkę będzie obowiązywał będzie zarówno w pociągach Kolei Małopolskich, jak i w Autobusowych Liniach Dowozowych.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników Piątek, 22 września 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wsparcia finansowego na działania prośrodowiskowe dla małopolskich przedsiębiorców i rolników.

Bezpłatne interaktywne szkolenia dla ekoedukatorów

Bezpłatne interaktywne szkolenia dla ekoedukatorów Piątek, 22 września 2023 Zespół Doradców ds. Klimatu i Środowiska Miasta Krakowa zaprasza nauczycieli, edukatorów oraz pedagogów na cykl bezpłatnych interaktywnych spotkań szkoleniowych dotyczących wykorzystania gier fabularnych, jako nowatorskiego i efektywnego narzędzia do edukacji klimatycznej.

Utrudnienia ul. Pławianka

Utrudnienia ul. Pławianka Piątek, 22 września 2023 Wykonawca zadania budowy obwodnicy Oświęcimia- firma Budimex S.A., informuje, że od dnia 25 września 2023 r. (poniedziałek) zostanie wdrożona zmieniona organizacja ruchu związana z trwałym zamknięciem odcinka ul. Pławianka w Pławach. Dojazd do posesji ul. Pławianka 33-50 odbywać się będzie poprzez dodatkową jezdnię z ul. Zacisznej.

Zuzanna Pieczonka w finale konkursu Diamenty Kruszywa

Zuzanna Pieczonka w finale konkursu Diamenty Kruszywa Czwartek, 21 września 2023 W ubiegłym tygodniu w sali koncertowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Przeciszowie miały miejsce półfinały konkursu wokalnego pn. Diamenty Kruszywa.

Zaproszenie do składania ofert na realizację zadania dot. utworzenia i prowadzenia stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)

Zaproszenie do składania ofert na realizację zadania dot. utworzenia i prowadzenia stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) Czwartek, 21 września 2023 Wójt Gminy Oświęcim zaprasza do składania ofert cenowych dot. utworzenia i prowadzenia na terenie Gminy Oświęcim lub w odległości nie większej niż 2 km od granic administracyjnych gminy stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Oświęcim w okresie od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r.

archiwum wiadomości

GALERIA