Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Oświęcimiu

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Oświęcimiu informuję o bezpłatnym szkoleniu teoretycznym z zakresu ochrony zwierząt podczas ich uśmiercania oraz kwalifikacji osób do przeprowadzania uboju poza rzeźnią (dotyczy szkolenia "ubojowca" dokonującego uboju zwierząt na użytek własny lub w zakresie sprzedaży bezpośredniej), które odbędzie się 18 sierpnia 2023r. o godz. 10:00.

Po zakończeniu szkolenia dostępne będzie uzyskanie zaświadczenia - świadectwa kwalifikacji - koszt 17zł.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Oświęcimiu zaleca posiadanie dowodu osobistego oraz wyliczonej kwoty pieniężnej za wydanie świadectwa kwalifikacji. Przewidywany czas szkolenia wynosi 1,5 godziny. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o kontakt z Powiatowym Inspektoratem Weterynarii w Oświęcimiu - tel. 33 843 29 95 / 534 274 887.