Mobilny odbiór elektrośmieci

Posiadasz niepotrzebną lodówkę, pralkę czy inny sprzęt elektroniczny o większych gabarytach? Nie masz możliwości samodzielnego transportu do PSZOK? Zgłoś duże elektrośmieci do bezpłatnego odbioru bezpośrednio ze swojego domu!

Urządzenia do odbioru można zgłosić na stronie internetowej https://elektrosegregacja.pl/wp/zglosodbior/ lub telefonicznie pod numerem telefonu 888 092 093.

 

Termin odbioru

 

Sprzęt zostanie odebrany w ciągu 6 dni roboczych od przyjęcia zgłoszenia. Wykonawca skontaktuje się z osobą zgłaszającą odbiór dzień przed proponowanym odbiorem i ustali godzinę podjazdu kierowcy z dokładnością do 3 godzin. Odbiór realizowany jest w dni robocze.

 

Bezpłatna usługa obejmuje także wyniesienie urządzenia.

 

Co można oddać?

lodówki

pralki

telewizory

zmywarki

kuchenki

zamrażarki

suszarki bębnowe do ubrań

 

Nie można oddać:

świetlówek

tonerów

 

Jak przygotować sprzęt?

 

Sprzęt musi być odłączony od źródła zasilania, suchy i opróżniony z zawartości. Konieczne jest również aby sprzęt był kompletny, tzn. posiadał wszystkie kluczowe elementy elektroniczne. Nie ma konieczności pakowania sprzętu.

 

Co się stanie z oddanym urządzeniem?

 

Odebrany sprzęt zostanie przekazany do specjalistycznego zakładu przetwarzania zużytego sprzętu, gdzie zostanie poddany recyklingowi. Dzięki temu będzie można ponownie wykorzystać frakcje powstałe podczas tego procesu.

 

Plakat "bezpłatny odbiór elektrośmieci" z podanym numerem telefonu, adresem strony internetowej i wskazanie co można oddać

 

Regulamin

usługi dostępny jest TUTAJ.

Tagi