Sportowe Babice

Wszystkich amatorów biegania i spędzania czasu na świeżym powietrzu, zapraszamy w najbliższą sobotę na wydarzenie Sportowe Babice!

W programie:

- biegi dla dzieci i młodzieży,

- bieg open 7 km,

- Rodzinny Spacer Nordic Walking z instruktorem, na który nie obowiązują zapisy.

Bieg główny przebiega w 92% trasami szutrowymi, na pograniczu województwa małopolskiego i śląskiego, wałem z widokiem na rzekę Wisłę po jednej stronie oraz tereny zielone, pola i pozostałości po "starym wiślisku" po drugiej stronie.

Czekać na Was będzie moc atrakcji, m.in. stoiska Biblioteki Publicznej Gminy Oświęcim, Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Oświęcimiu, Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej oraz Pulsvita Beskidzkiego Centrum Fizjoterapii & Holistycznej Odnowy Biologicznej.

To jednak nie koniec atrakcji, gdyż na miejscu czekają na Was dmuchańce, gry, zabawy i konkursy a nawet malowanie twarzy, dlatego na pewno nie będzie można narzekać na nudę.

Organizatorami wydarzenia są: Gmina Oświęcim, Sołectwo Babice, Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Szkoła Podstawowa im. Spadochroniarzy Wojska Polskiego w Babicach oraz Niepubliczne Przedszkole SMYK.

Zapisy: DO:ST:AR:TU (dostartu.pl)

Do zobaczenia!