Pożegnanie

Pożegnanie Poniedziałek, 6 maja 2024 Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że w piątek 3 maja zmarł Nasz wieloletni Współpracownik i Kolega,
Pan Robert Kuta.

Utrudnienia w komunikacji MZK w związku z "Marszem Żywych"

Utrudnienia w komunikacji MZK w związku z Czwartek, 2 maja 2024 Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. w Oświęcimiu informuje, że w dniu 06.05.2024 r. odbędą się uroczystości pod nazwą „MARSZ ŻYWYCH”. W związku z powyższym planowane jest wyłączenie z ruchu kołowego:

Bezpieczny senior - jak nie dać się oszukać w Internecie

Bezpieczny senior - jak nie dać się oszukać w Internecie Czwartek, 18 stycznia 2024 22 stycznia br. odbędzie się bezpłatne webinarium dla seniorów i osób opiekujących się seniorami, czyli najbardziej narażonych na działania cyberprzestępców podszywających się pod pracowników instytucji finansowych.

Przerwa w zakresie przyjmowania wniosków o wydanie dowodu osobistego

Przerwa w zakresie przyjmowania wniosków o wydanie dowodu osobistego Piątek, 22 grudnia 2023 W związku z informacją przekazaną przez Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie dotyczącą wdrożenia z dniem 29.12.2023 r. rozwiązań technicznych umożliwiających świadczenie usług związanych z wnioskowaniem o dowód osobisty zawiadamiamy, że 28.12.2023 r. (czwartek) od godziny 9.00 nastąpi przerwa techniczna w zakresie przyjmowania wniosków o wydanie dowodu osobistego w tym dowodu dla dziecka lub podopiecznego.

8 stycznia 2024 (poniedziałek) Urząd Gminy nieczynny

8 stycznia 2024 (poniedziałek) Urząd Gminy nieczynny Czwartek, 21 grudnia 2023 8 stycznia 2024 r. (poniedziałek) Urząd Gminy Oświęcim będzie nieczynny. Dzień ten został ustalony jako dodatkowy dzień wolny od pracy dla pracowników urzędu za święto przypadające w sobotę 6 stycznia.

Utrudnienia w ruchu

Utrudnienia w ruchu Środa, 13 września 2023 Wykonawca inwestycji na linii kolejowej nr 94 informuje, że od dnia 15.09.2023 r. (piątek) wystąpią utrudnienia na ul. Grunwaldzkiej w Babicach, w związku z prowadzeniem robót w obrębie wiaduktu kolejowego w ciągu drogi powiatowej. Zmieniona organizacja ruchu polegać będzie na wprowadzeniu ruchu wahadłowego w tym rejonie.

Otwarty nabór przedstawicieli partnerów społeczno-gospodarczych do zespołu doradczego IIT aglomeracji oświęcimskiej

Otwarty nabór przedstawicieli partnerów społeczno-gospodarczych do zespołu doradczego IIT aglomeracji oświęcimskiej Środa, 16 sierpnia 2023 Szanowni Państwo,   w województwie małopolskim trwają prace dotyczące zastosowania podejścia terytorialnego w realizacji polityki spójności z wykorzystaniem środków UE w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski na lata 2021-2027.   W pers

Utrudnienia w ruchu drogowym

Utrudnienia w ruchu drogowym Poniedziałek, 14 sierpnia 2023 Wykonawca inwestycji na linii kolejowej nr 94 informuje, że w dniach 16.08- 03.09.2023 r. wystąpią utrudnienia na ul. Konopnickiej/ ul. Krakowskiej w Oświęcimiu, w związku z prowadzeniem robót w obrębie wiaduktu kolejowego w ciągu drogi powiatowej. Zmieniona organizacja ruchu polegać będzie na wprowadzeniu ruchu wahadłowego w tym rejonie.

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Oświęcimiu

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Oświęcimiu Poniedziałek, 7 sierpnia 2023 Powiatowy Lekarz Weterynarii w Oświęcimiu informuję o bezpłatnym szkoleniu teoretycznym z zakresu ochrony zwierząt podczas ich uśmiercania oraz kwalifikacji osób do przeprowadzania uboju poza rzeźnią (dotyczy szkolenia "ubojowca" dokonującego uboju zwierząt na użytek własny lub w zakresie sprzedaży bezpośredniej), które odbędzie się 18 sierpnia 2023r. o godz. 10:00.

Zamknięcie ul. Ostatni Etap w m. Oświęcim i Brzezinka

Zamknięcie ul. Ostatni Etap w m. Oświęcim i Brzezinka Poniedziałek, 31 lipca 2023 Generalny Wykonawca zadania "Budowa drogi S1 Kosztowy- Bielsko- Biała. Odcinek IV Obwodnica Oświęcimia" - Budimex S.A., informuje, że w związku z prowadzonymi pracami w dniach 7- 13 sierpnia 2023 r. zostanie wdrożona czasowa zmiana organizacji ruchu związana z zamknięciem ul. Ostatni Etap w m. Oświęcim i Brzezinka.