Spotkanie dla osób zainteresowanych dofinansowaniem z programu „Czyste powietrze”

Spotkanie dla osób zainteresowanych dofinansowaniem z programu „Czyste powietrze” Poniedziałek, 20 września 2021 Zapraszamy mieszkańców gminy Oświęcim na spotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste powietrze”.

Syreny alarmowe 1 sierpnia o godz. 17.00

Syreny alarmowe 1 sierpnia o godz. 17.00 Piątek, 30 lipca 2021 1 sierpnia br. o godz. 17.00 zostaną włączone syreny alarmowe. Sygnał będzie upamiętnieniem "godziny W" – 77 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Uproszczona Oferta Realizacji Zadania Publicznego - Stowarzyszenie "Szansa"

Uproszczona Oferta Realizacji Zadania Publicznego - Stowarzyszenie Wtorek, 13 lipca 2021 Stowarzyszenie Szansa z Oświęcimia złożyło wniosek na realizację zadania publicznego pn: "Wspieranie rodziny: udział dzieci z Gminy Oświęcim w zajęciach placówki wsparcia dziennego prowadzonej w formie specjalistycznej". Uwagi dotyczące oferty można składać w terminie do 7 dni od dnia zamieszczenia oferty tj. do 20.07.2021r.

Informacja o wszczęciu postępowania administracyjnego

Informacja o wszczęciu postępowania administracyjnego Poniedziałek, 31 maja 2021 Na wniosek Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie wszczęto postępowanie administracyjne w sprawie udzielenia wodnoprawnego na lokalizowanie nowych obiektów budowlanych związanych z istniejącym hydrotechnicznym obiektem budowlanym - Stopniem Wodnym Dwory,

Konferencja o św. Maksymilianie

Konferencja o św. Maksymilianie Piątek, 21 maja 2021 „Wychowanie w trosce o wartości. Św. Maksymilian patronem trudnych wyborów” to tytuł konferencji organizowanej 25 maja w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Ostatni miesiąc na złożenie wniosku w programie „Moja Woda” 2.0.

Ostatni miesiąc na złożenie wniosku w programie „Moja Woda” 2.0. Czwartek, 20 maja 2021 Jeszcze tylko do 10 czerwca br. będzie można składać elektroniczne wnioski do Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach drugiego, kończącego się już naboru w programie „Moja Woda”.

Obwieszczenia PGW Wody Polskie – RZGW w Gliwicach

Obwieszczenia PGW Wody Polskie – RZGW w Gliwicach Wtorek, 11 maja 2021 Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Wód Polskich w Gliwicach zawiadamia o wszczęciu postępowań administracyjnych w sprawie wydania pozwoleń wodnoprawnych na zadania związane z budową drogi krajowej nr 44 stanowiącej obwodnicę Oświęcimia.

Szczepienie lisów

Szczepienie lisów Czwartek, 29 kwietnia 2021 Akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie na terenie województwa małopolskiego odbędzie się w dniach od 14 do 21 maja 2021 r. – informuje Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii.

Obwieszczenie Wojewody

Obwieszczenie Wojewody Środa, 28 kwietnia 2021 Wojewoda Małopolski zawiadamia, że zawiesił postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o pozwoleniu na budowę inwestycji pn.: "Rozbudowa infrastruktury kolejowej wraz z rozbudową i przebudową układu drogowego wraz z zabezpieczeniem infrastruktury technicznej w ciągu linii kolejowej nr 93".

Obwieszczenie Wody Polskie

Obwieszczenie Wody Polskie Piątek, 23 kwietnia 2021 Dyrektor Zarządu Zlewni w Żywcu informuje, że zostało wszczęte postępowania administracyjne w sprawie udzielenia pozwoleń wodnoprawnych w ramach przedsięwzięcia pn.: Przebudowa drogi powiatowej nr 1867K ul. Grojecka w Zaborzu.